THE OFFICIAL WEBSITE OF ARARAT FOOTBALL TEAM
 Search
اخبار

16
مخالفت نفت تهران با انتقال رضا نوروزی به پرسپولیس
تهران - ایرنا - باشگاه نفت تهران، آخرین موضع خود در خصوص «رضا نوروزی» را مطرح و اعلام کرد که این مهاجم را به هیچ تیمی نخواهد داد.

مخالفت نفت تهران با انتقال رضا نوروزی به پرسپولیس
به گزارش ایرنا، «رحیم ایرانیان» سرپرست تیم فوتبال نفت تهران روز سه شنبه در خصوص درخواست چند باشگاه برای جذب مهاجم این تیم در نقل و انتقالات نیم فصل اظهار کرد: نوروزی از سرمایه های باشگاه نفت تهران است و وی را به دیگر تیم ها نخواهیم داد.

وی ادامه داد: باشگاه های پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان به صورت رسمی خواستار جذب این مهاجم شده اند و در این بین سپاهان به صورت جدی پیشنهادات خود را ارایه کرده است، با این حال نمی خواهیم این مهاجم توانمند را از دست بدهیم.

ایرانیان با تاکید بر اینکه رضا نوروزی از بهترین مهاجمان ایران است، اظهار کرد: پس از تعطیلات پیش رو، نشست هیات مدیره با کادر فنی برگزار خواهد شد تا آخرین تصمیم را در خصوص بازیکنان جذب شده و آنهایی که جدا می شوند، اتخاذ کنیم.

سرپرست باشگاه نفت تهران عنوان کرد: سال گذشته که رضا نوروزی مصدوم شد، هیچ باشگاهی وی را نمی خواست اما نفت تهران او را جذب کرد، چرا که ما آینده نگر هستیم و با اصول، بازیکن جذب می کنیم.

وی افزود: هم اکنون درخواست هایی از باشگاه های مختلف برای جذب هفت بازیکن ما به باشگاه نفت تهران رسیده است که به زودی در مورد آنان تصمیم گیری می کنیم.

ایرانیان در خصوص رفتن مهرداد اولادی دیگر مهاجم نفت تهران به استقلال گفت: اولادی اصرار داشت به استقلال برود و ما هم مانع جدایی وی نشدیم و در مقابل، بازیکنی هم از آبی پوشان نگرفتیم.

وی ادامه داد: قصد داشتیم اردویی را در خارج از تهران داشته باشیم اما به دلیل شرایط حساس نقل و انتقالات، این مساله منتقی شد و در تهران به کارمان ادامه می دهیم.

سرپرست تیم نفت تهران در پایان اظهار کرد: یحیی گل محمدی برای اضافه شدن 3 بازیکن به نفت تهران درخواست داده است و اقدامات لازم را برای جذب آنها آغاز کرده ایم.


ورزشی (4). ** 3783 ** 1589
انتهای پیام /* 

تاریخ خبر: 1392/8/21
Account LoginRegister
Forgot Password ?

 

Copyright © 2013 Ararat Sport & Cultural Organisation