THE OFFICIAL WEBSITE OF ARARAT FOOTBALL TEAM
 Search
اخبار

16
نیمار: خدا و فوتبال همه چیز زندگی‌ام هستند
فوتبال جهان > اسپانیا - نیمار در بازی با رئال بتیس یک بار دیگر ثابت کرد که یکی از مهره‌های کلیدی بارسا به حساب می‌‌آید. او زننده اولین گل بازی آن هم در زمانی بود که حریف به شدت فشار وارد می‌کرد.
ستاره برزیلی روی دو گلی که سسک فابرگاس به ‌ثمر رساند هم نقشی تعیین‌کننده داشت. او در گفت‌وگو با روزنامه اسپانیایی «وانگواردیا» گفته که از بودن در بارسلونا واقعاً خوشحال است و تاتا مارتینو هم مربی‌ای است که به او کمک می‌کند تا خود واقعی‌‌اش باشد: «تاتا مارتینو مربی‌ای است که با آرامش با ما صحبت می‌کند و وقتی لازم است آرام‌مان کند به خوبی از عهده این کار برمی‌‌آید اما وقتی هم که از دست‌مان عصبانی می‌شود، بدجوری ازمان انتقاد می‌کند. او به من کمک کرده که خودم باشم و در زمین کاملاً آزادم گذاشته است.» 
وقتی پای صحبت از نقش تعیین‌کننده نیمار در پیروزی‌های بارسا به میان آمد، ستاره برزیلی یک بار دیگر روی متواضعش را نشان داد: «از این هم می‌توانم بهتر شوم. دغدغه من زیاد گل زدن نیست، می‌خواهم بیشتر از اینها به بارسا کمک کنم. مهم‌ترین چیز هم همین کمک کردن و سهیم بودن در موفقیت‌های تیم است.»
بازیکن 21 ساله بارسا علاوه بر این اعتراف کرده که شب‌های بعد از بازی‌ها به سختی خوابش می‌برد: «شب‌های بعد از بازی‌ها خیلی سخت خوابم می‌برد و کلی باید با خودم کلنجار بروم تا آخرش 4 ساعت بخوابم.» او در مورد غذای اسپانیایی مورد علاقه‌‌اش هم حرف زد: «پائیا (‌ترکیب برنج با ماهی، میگو، خرچنگ، صدف و...‌) را خیلی دوست دارم.» در اوقات فراغت هم این‌طور که پیداست نیمار ترجیح می‌دهد با دوستانش باشد: «دوست دارم با دوستانم باشم، با آنها برای غذا خوردن به رستوران بروم یا در خانه باشم. از این کار خیلی لذت می‌برم.» «دوری از برزیل» هم آن‌طور که خودش گفته، چیزی است که اصلاً دوست ندارد. 
نیمار در این مصاحبه یک اعتراف دیگر هم کرده. او اقرار کرده که از بچگی به خدا اعتقاد داشته و خدا و فوتبال مهم‌ترین چیزها در زندگی‌‌اش هستند: «خدا و فوتبال همه چیز زندگی‌ام هستند. من از بچگی آدم معتقدی بودم.»
از نیمار سؤال شده که دوست دارد شبیه کدام‌یک از اسطوره‌های برزیلی بارسلونا باشد. او پاسخ داد: «دوست دارم شبیه رونالدو یا رونالدینیو باشم. البته روماریو هم خیلی خوب بود. ریوالدو هم برای خودش پدیده‌ای به حساب می‌آمد. انتخاب کردن بین اینها کار آسانی نیست، من دوست دارم شبیه همه آنها باشم.»

تاریخ خبر: 1392/08/21
منبع خبر

Account LoginRegister
Forgot Password ?

 

Copyright © 2013 Ararat Sport & Cultural Organisation